Testovací prostředí (EAGRITEST)

Česká plemenářská inspekce

Organizační složka státu zřízená k dozorování ustanovení zákona  č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Nacházíte se na webových stránkách České plemenářské inspekce (dále jen ČPI), organizační složky státu zřízené k dozorování ustanovení zákona č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Novinky

Nový objednávkový formulář k objednávání ušních známek pro prasata a farmovou zvěř.

14. 6. 2024
Tisková zpráva — Českomoravská společnost chovatelů zveřejnila na svých www stránkách nový objednávkový formulář k objednávání ušních známek pro prasata a farmovou zvěř.  

Oznámení

20. 3. 2024
Tisková zpráva — Smuteční oznámení o úmrtí ing. Tomáše Dušičky. 20. 3.2024  

Nový typ ušní známky a změna v distribuci

18. 1. 2024
Tisková zpráva — Českomoravská společnost chovatelů zahájila nově distribuci ušních známek, která umožňuje dočasné spojení ušních známek během transportu a dále zavádí nový typ ušní známky Z2.

Informace o výsledcích kontrol chovatelů včel v roce 2023

4. 1. 2024
Tisková zpráva — V roce 2023 zkontrolovala Česká plemenářská inspekce 317 chovatelů včel, z toho u 81 chovatelů bylo kontrolou na místě zjištěno porušení plemenářského zákona.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.