Testovací prostředí (EAGRITEST)
Portál farmáře
Hlavním účelem Portálu farmáře je zpřístupnění aplikací registrů Ministerstva zemědělství a podřízených organizačních složek státu (ÚKZÚZ, SVS, ÚHUL), a to jak pro přihlášené, tak pro nepřihlášené uživatele.

Při přihlášení do Portálu farmáře si, prosím, překontrolujte Vámi zadanou e-mailovou adresu. Na tuto adresu jsou zasílány sestavy a stavové informace z Registru zvířat (IZR). 

V případě, že Vámi zadaná e-mailová adresa není platná, není Vám možné tyto informace doručit.

Pro nastavení e-mailových adres můžete použít funkcionalitu „Editace kontaktů".

  1. Jak se přihlásím na Portál farmáře?
  2. Co mi Portál farmáře nabízí?
  3. Jaký je rozdíl mezi portálem farmáře MZe a SZIF?

 

Novinky

Aktualizace služeb LPIS (LPI_DDP01B, LPI_GDP01B a LPI_GDP11B) - přidání nového typu dat a nový kód dat v odpovědi

13. 6. 2024
Na základě požadavků veřejnosti vznikl nový typ dat ZAKLADMINNOGEO, který vrací minimální rozsah dat o DPB a zároveň nevrací element GEOMETRIEDPB. Nově se přidává kód AGROLES pro typ dat ZAKLAD. Další údaje jsou k dispozici v detailu novinky. Nasazení na produkci proběhne 20. 6. Změna je zpětně kompatibilní pro farmářské SW.

Změna domény pro webové služby - testovací prostředí

12. 6. 2024
MZe se připravuje na migraci své webové prezentace ze stávající domény eagri.cz na společnou národní doménu gov.cz. V rámci této migrace dojde k výrazné změně v oblasti webových služeb, které MZe poskytuje veřejnosti. Z provozních důvodů dochází k vyčlenění speciální domény pro tyto webové služby. Podrobnější informace jsou k dispozici v detailu novinky.

Změna způsobu přihlašování uživatelů do systémů MZe od 10.6.2024

4. 6. 2024
Vážení uživatelé, v rozmezí dnů od 7.6. 2024 od 22:00 do 9.6. 2024 do 20:00 proběhne změna způsobu přihlašování uživatelů do systémů/aplikací MZe (Portálu Farmáře, Eagri adt).  Při nasazení této  změny ve  výše uvedeném  časovém rozmezí dojde cca k dvouhodinovénu výpadku SSO a  nebude se možné přihlásit do prostředí eAGRi. Jak postupovat  po provedení  změny způsobu přihlašování  je uvedeno…

Úprava aplikace EPH a JUDPOR pro účely hlášení použití POR v rámci opatření AEKO-K

31. 5. 2024
Vážení uživatelé, oznamujeme Vám, že na provozní prostředí aplikací EPH a JUDPOR byla nasazena úprava, která zohledňuje povinnosti žadatelů o dotace v rámci opatření AEKO-K (Omezení používání pesticidů v OPVZ). V rámci EPH a webové  služby EPH_PPOR01A bylo umožněno předávat data „ke dni“, tj. za období začínající 1.7. předchozího roku a končící libovolným dnem dle volby uživatele. V EPH je pro…

Aktualizace služeb Integrovaného registru zvířat - IZR_OUZ01A a IZR_OUZ01B

24. 5. 2024
Na testovacím prostředí MZe byla aktualizována definice služeb IZR_OUZ01A a IZR_OUZ01B (služby poskytují seznam objednaných nových ušních známek za jednotlivé provozovny pro daný subjekt). V odpovědi služby došlo k úpravě elementu PopisovePole, které nově může obsahovat hodnotu Q (Quatro). Nasazení na produkční prostředí je plánováno na pondělí 27.5. tr.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.