Testovací prostředí (EAGRITEST)

Registrovaný přístup

Portál eAGRI rozlišuje dvě  úrovně registrovaného přístupu

  1. Omezený registrovaný přístup, který lze použít:
  2. Plnohodnotný registrovaný přístup do všech privátních zón a registrů portálu.

Omezený registrovaný přístup dle bodu 1 (odběr novinek, modul pro žadatele, nabídky a poptávky rep. materiálu) si můžete zřídit on-line .

Plnohodnotný registrovaný přístup dle bodu 2 umožňuje přístup do všech privátních sekcí a aplikací přístupných jen po přihlášení registrovaného uživatele (LPIS, IZR, RDM, LHE, ÚKZÚZ, Speciální registry, Portál farmáře SZIF, atd.). Funkcionality pro plnohodnotně registrované uživatele lze rozdělit následovně:

  • přístup k zemědělským registrům a jiným aplikacím, v rámci nichž se pracuje s individuálními daty subjektů,
  • přístup k privátním sekcím v rámci portálu, které jsou určené jen pro přihlášené uživatele,
  • možnost objednání zasílání novinek ze zvolených sekcí portálu.

Plnohodnotný registrovaný přístup je možné bezplatně získat na Regionálních odborech SZIF, které se zpravidla nacházejí v okresních městech.

Přístup je možné získat také pomocí rozhraní Datových schránek, kdy je možné založit nový účet pro osoby, které mají v rámci prostředí datových schránek oprávnění pro odesílá datových zpráv za subjekt.

Pro získání přístupu je nezbytné splnit následující podmínky:

V případě žádosti o vytvoření účtu pro jiný subjekt nebo osobu musí žadatel prokázat vztah k tomuto subjektu nebo osobě, a to zpravidla tím, že je statutárním zástupcem příslušného subjektu nebo disponuje plnou mocí k získání přístupu na portálu eAGRI.

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.