Testovací prostředí (EAGRITEST)

Zadávání veřejných zakázek

Profil zadavatele

Ministerstvo zemědělství s ohledem na své zákonné povinnosti transparentně zveřejňuje své zakázky na následujících profilech zadavatele.

Ministerstvo zemědělství využívá jako svůj profil zadavatele elektronický nástroj E-ZAK na adrese: https://zakazky.eagri.cz/profile_display_2.html.

S účinností od 26. 7. 2017 došlo k registraci elektronického nástroje NEN jako dalšího profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz/profil/MZe

S účinností od 1. 7. 2017 došlo k zneaktivnění profilu zadavatele na elektronickém tržišti Gemin na adrese: https://www.gemin.cz/profil/ministerstvo-zemedelstvi

V současnosti je Gemin využíván pouze pro zakázky malého rozsahu.

Soutěžní řád

Soutěžní řád, který obecně upravuje práva a povinnosti Ministerstva zemědělství jako zadavatele veřejné zakázky a rovněž práva a povinnosti dodavatelů, najdete na adrese: https://zakazky.eagri.cz/document_download_18107.html

Metodiky

Průvodce využitím dřeva ve veřejných zakázkách, který uvádí možnosti vhodného využití dřeva ve veřejných zakázkách včetně uvedení příkladů dobré praxe.

Metodika využití dřeva ve veřejných zakázkách (pdf, 2 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.