Testovací prostředí (EAGRITEST)

Fotogalerie z akcí

Ministr zemědělství na návštěvě Slovenska: Shodli jsme se na nutnosti dalšího snižování byrokracie, budeme jej požadovat po nové Evropské komisi

3. 7. 2024
Společná zemědělská politika, dovozy z Ukrajiny, odlesňování a problémy spojené s velkými šelmami byla témata jednání ministra zemědělství Marka Výborného (KDU-ČSL) a slovenského ministra zemědělství a rozvoje venkova Richarda Takáče, které se uskutečnilo 1. 7. 2024 na Loveckém zámečku v Topoľčiankách. Ministři se také věnovali dvojí kvalitě potravin. Více v  tiskové zprávě .

Výjezd ministra zemědělství Marka Výborného do Moravskoslezského kraje

13. 6. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný navštívil 3. 6. 2024 farmu v Dolní Lutyni a v Bartošovicích. Díky skleníkům, které vznikly za finanční podpory Ministerstva zemědělství zde sklízí úrodu celoročně.

Ministr zemědělství Marek Výborný navštívil 7. 6. 2024 Broumovsko.

10. 6. 2024
Hlavním tématem jeho návštěvy byly ovce, které v současné době ohrožuje vlk. 

Slavnostní zahájení stavby malé vodní elektrárny Klecany II na Vltavě u Prahy

29. 5. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný zahájil 15. 5. 2024 slavnostním poklepem na základní kámen výstavbu malé vodní elektrárny Klecany II na vodním díle Klecany. Nový zdroj ekologicky čisté energie vyrobí ročně přibližně 10GHh energie. Předpokládaný termín spuštění vodní elektrárny do zkušebního provozu je říjen 2026.

Návštěva ministra zemědělství Marka Výborného v Ústavu zemědělské ekonomiky a informací

17. 5. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný navštívil Ústav zemědělské ekonomiky a informací, který vznikl již v roce 1912 a mimo jiné spravuje 3. největší zemědělskou knihovnu na světě. ÚZEI také nabízí mnoho služeb pro veřejnost i zemědělce. Už 20 let funguje v České republice pod správou ÚZEI zemědělská účetní datová síť FADN, která poskytuje kvalitní data o hospodaření zemědělských podniků. FADN…

Czech Food Expo 2024

17. 5. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný převzal záštitu nad druhým ročníkem národního potravinářského veletrhu, který probíhal 9.-12. 5. 2024 na Výstavišti v Českých Budějovicích. Své zastoupení měli výrobci a prodejci masných i mléčných výrobků, čokoládovny, pivovary, lihovary, vinařství a další. Řada prezentovaných produktů je držitelem značky Regionální potravina nebo Klasa. V rámci veletrhu proběhlo…

Zahájení sklizně chřestu

16. 4. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný zahájil 16. 4. 2024 sklizeň českého chřestu v Hostíně u Vojkovic. Chřest drží prvenství a pravidelně startuje sezónu sklizně české zeleniny.  

Techagro 2024

11. 4. 2024
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Mezinárodní veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOAMASA se uskutečnily od 7. dubna 2024 do 11. dubna 2024 v Brně. Letos se z velké části zaměřily na technologie precizního zemědělství. Návštěvníci si tak mimo jiné mohli užít několik přednášek na téma "chytrá farma"…

Návštěva ministra zemědělství Marka Výborného v Ústeckém kraji

10. 4. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný zahájil návštěvu Ústeckého kraje diskuzí se zemědělci v Podbořanech. Společně probrali pomoc, kterou ministerstvo pro zemědělce v letošním a příštím roce připravuje, dále snižování byrokracie i podporu citlivých komodit - především chmele. V tématu chmele ministr pokračoval i následovně, když navštívil v Žatci družstvo Chmelařství s moderním zpracováním chmele.

Jednání ministra zemědělství Marka Výborného s prezidentem republiky Petrem Pavlem

5. 4. 2024
Ministr zemědělství Marek Výborný 2. 4. 2024 jednal s prezidentem republiky Petrem Pavlem o aktuální situaci v zemědělském sektoru, novele mysliveckého i veterinárního zákona a cenách potravin.
1 2 3 ... 5

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.